KURTKÖY NAKLİYAT, 0536 674 6540, KURTKÖY NAKLİYE

Çok Uygun Fiyatlara Profesyonel Güvenilir ve Kaliteli Sorunsuz taşıma yapan bizler birçok insana evini taşımasında yardımcı oluyoruz…
KURTKÖY EVDENEVE NAKLİYAT, KURTKÖY NAKLİYE,  KURTKÖY NAKLİYECİLER, KURTKÖY TAŞIMACILIK NAKLİYATÇILAR
7/24 Saat İrtibat tel: 0 536 674 6540
e-Mail: nakliyecimiz@hotmail.com
www.yilmazlarnakliyat.net

Her türlü nakliye işlerinizi düzenli güvenli bir şekilde itina ile yapıyoruz…
Araçlarımızı günün teknolojisine göre sürekli yenilemekteyiz günümüz şartlarına uygun bilgili personel tecrübeli ve kalifiye elamanlar yetiştirerek size en güvenli taşımayı vaad ediyoruz.

 

Bizi Şimdi Arayın!

Ofis, Büro, Fuar, Villa, Yazlık ve Fabrika Taşıma Hizmetleri


Birçok sektörde olduğu gibi Evden eve nakliyat sektöründe de çağımızın gelişen teknolojik yaşam ve yaşam koşullarının değişimiyle birlikte zaman kazanmak için, hızlı, kolay ve güvenli olması nedeniyle eşyalarının taşınma işlemini uzman firmalar tarafından yapılması neredeyse gereklilik haline gelmiştir. Taşınma esnasında eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmesini önleyecek tüm tedbirler düşünülmüş olup, yine de oluşabilecek herhangi bir hasara karşın eşyalarınız tercihe göre sigortalanabilmektedir.
 
 
Ücretsiz Expertiz Hizmeti
 
Yılmazlar Nakliyat personeli evinize ya da iş yerinize göndererek; eşyalarınızın kapladığı alan, taşıma koşulları ve fiyatlandırması hakkında expertiz hizmeti almayı kabul eden sizlere detaylı bilgi verilir . Ücretsiz olan bu işlemden faydalanabilmek için yapmanız gereken tek şey bizimle irtibata geçmeniz ve taşınma talebinizi iletmenizdir.
 
Sigortalama Servisi
 
Ev Taşıma işlemi, büyük bir dikkat, büyük bir özen ve titizlik gerektiren, hata kabul etmeyen ve en küçük bir sorunda, büyük üzüntülere yol açabilecek bir iştir. Eşyalarınıza en az sizin verdiğiniz değer kadar değer veriyoruz, bunun gereği ve göstergesi olarak da taşınma işleminin her aşamasında eşyalarınızın korunmasını sağlıyoruz. Tüm tedbir, dikkat ve titizliğine rağmen, yine de oluşabilecek herhangi bir olağanüstü duruma ve olası kazalara karşı eşyalarınızı sigortalama işlemi gerçekleştiriyoruz.
 
Paketleme Ekipmanları
 
Tecrrübeli taşıma ekibimiz tarafından eşyalarınız demonte edilerek titizlikle paketlenir ve koruma altına alınır. Paketleme malzemesi olarak her zaman en çağdaş ve en iyi sonuç veren malzemeler seçilir. Balonlu naylon ve oluklu mukavva eşyalarınızın korunması için özellikle seçilen malzemelerdir. Paketleme işlemi titizlikle yapılacak ve eşyalarınıza zarar vermeden gerçekleştirilecektir. Kırılabilecek olan tabaklarınız, bardaklarınız, kristalleriniz vb. hepsi tek tek ayrı ayrı paketlenerek kırılması ve çizilmesi engellenecektir. Diğer aşamalarda olduğu gibi özellikle paketleme aşamasında büyük bir özen göstermekteyiz.
 
Eşya Yükleme
 
Aracımızın yanına indirilmiş olan eşyalarınız, yine büyük bir dikkat ve titizlikle aracımıza istif edilerek yüklenir. Eşyalarınızın aracımıza yüklenmesi aşamasında, özellikle yol sathında doğabilecek bir olumsuzluğa meydan vermemek için, araç içi yerleştirme, deneyimli ve uzman personelimiz tarafından titizlikle yapılmaktadır.