Anasayfa

''Sorunsuz Güvenilir Nakliye Hizmetleri''

Her türlü nakliye işlerinizi düzenli güvenli bir şekilde itina ile yapıyoruz! bilgili personel tecrübeli ve kalifiye elamanlar yetiştirerek size en güvenli taşımayı vaad ediyoruz…Araçlarımızı günün teknolojisine göre sürekli yenilemekteyiz günümüz şartlarına uygun
İstanbul Nakliyeciler, İstanbul Evden eve Nakliyeciler, İstanbul Taşımacılık Hizmetleri, İstanbul Nakliye, İstanbul Evdeneve
Kaliteli Profesyonel Ekip ve Ekipmanlar
Kaliteli Profesyonel Ekip ve Elemanlar
7/24 Saat İrtibat tel: 0 536 674 6540
e-Mail: nakliyecimiz@hotmail.com

Ofis, Büro, Fuar, Villa, Yazlık ve Fabrika Taşıma Hizmetleri

Parsiyel yük TaşımacılığıKomple yük TaşımacılığıAğır Yük Taşımacılığı

Villa,Yazlık TaşımacılığıBüro,Ofis TaşımacılığıElbise Dolabı Sistemi

Ambalajlama HizmetleriMarangoz & TekniksiyenFabrika ve Depo Taşıması

Montaj & DeMontajŞehirler Arası Taşımacılık

Birçok sektörde olduğu gibi Evden eve nakliyat sektöründe de çağımızın gelişen teknolojik yaşam ve yaşam koşullarının değişimiyle birlikte zaman kazanmak için, hızlı, kolay ve güvenli olması nedeniyle eşyalarının taşınma işlemini uzman firmalar tarafından yapılması neredeyse gereklilik haline gelmiştir. Taşınma esnasında eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmesini önleyecek tüm tedbirler düşünülmüş olup, yine de oluşabilecek herhangi bir hasara karşın eşyalarınız tercihe göre sigortalanabilmektedir.
Nakliye Hizmetleri

Ücretsiz Expertiz Hizmeti

Yılmazlar Nakliyat personeli evinize ya da iş yerinize göndererek; eşyalarınızın kapladığı alan, taşıma koşulları ve fiyatlandırması hakkında expertiz hizmeti almayı kabul eden sizlere detaylı bilgi verilir . Ücretsiz olan bu işlemden faydalanabilmek için yapmanız gereken tek şey bizimle irtibata geçmeniz ve taşınma talebinizi iletmenizdir.
Kaliteli Ambalaj Malzemeleri

Sigortalama Servisi

Ev Taşıma işlemi, büyük bir dikkat, büyük bir özen ve titizlik gerektiren, hata kabul etmeyen ve en küçük bir sorunda, büyük üzüntülere yol açabilecek bir iştir. Eşyalarınıza en az sizin verdiğiniz değer kadar değer veriyoruz, bunun gereği ve göstergesi olarak da taşınma işleminin her aşamasında eşyalarınızın korunmasını sağlıyoruz. Tüm tedbir, dikkat ve titizliğine rağmen, yine de oluşabilecek herhangi bir olağanüstü duruma ve olası kazalara karşı eşyalarınızı sigortalama işlemi gerçekleştiriyoruz.

Kaliteli Paketleme Malzemeleri

Paketleme Ekipmanları

Tecrrübeli taşıma ekibimiz tarafından eşyalarınız demonte edilerek titizlikle paketlenir ve koruma altına alınır. Paketleme malzemesi olarak her zaman en çağdaş ve en iyi sonuç veren malzemeler seçilir. Balonlu naylon ve oluklu mukavva eşyalarınızın korunması için özellikle seçilen malzemelerdir. Paketleme işlemi titizlikle yapılacak ve eşyalarınıza zarar vermeden gerçekleştirilecektir. Kırılabilecek olan tabaklarınız, bardaklarınız, kristalleriniz vb. hepsi tek tek ayrı ayrı paketlenerek kırılması ve çizilmesi engellenecektir. Diğer aşamalarda olduğu gibi özellikle paketleme aşamasında büyük bir özen göstermekteyiz.

Eşya Yükleme

Aracımızın yanına indirilmiş olan eşyalarınız, yine büyük bir dikkat ve titizlikle aracımıza istif edilerek yüklenir. Eşyalarınızın aracımıza yüklenmesi aşamasında, özellikle yol sathında doğabilecek bir olumsuzluğa meydan vermemek için, araç içi yerleştirme, deneyimli ve uzman personelimiz tarafından titizlikle yapılmaktadır.

Evden eve Nakliyat Nakliyeciler

Nakliyat Evden eve Nakliyat

Taşıma işlemi

Yükleme işleminin tamamlanması ardından, önceden belirlenen en kısa ve güvenli güzergah üzerinde araçlarla yola çıkıyoruz. Eşyalarınızın korunma ve zarar görmesini önlemek amacıyla, sarsıntılara meydan vermemek için yol boyunca oldukça dikkatli ve yavaş bir seyir halinde ilerleyen araçlarla, aynı veya farklı bir şehirdeki yeni taşınma adresinize güvenli bir şekilde eşyalarınızı ulaştırıyoruz. Taşınma adresinize gelindiğinde, dikkat ve titizlikle hareket edilerek, güvenli bir şekilde eşyalarınız araçtan indiriyoruz. Bu işlem sırasında, ihtiyaç halinde diğer taraftan da asansör kurulumu gerçekleştiriyoruz.

Yerleştirme Şekli

Güvenli bir şekilde aracımızdan indirilen eşyalarınız, bir taraftan yeni evinizde içeriye yerleştirilirken, diğer taraftan da sizin belirleyeceğiniz konumlarına göre yerleştirme işlemlerini yapıyoruz. Yerleştirme işlemi sırasında öncelikle, önceden demonte edilmiş olan mobilyalarınızın montajı yapıyoruz. Koli içerisinde getirilen eşyalarınız, daha sonradan yerlerinde karışıklığa meydan vermemek için, dilerseniz sizin tarafınızdan yerleştirilmek üzere bırakılır, dilerseniz personelimiz tarafından belirleyeceğiniz yerlerine yerleştirilir. Beyaz eşyalarınız, bağlantıları yapılarak, çalışır hale getirilir.

Kontrol

Son olarak eşyalarınız incelenir ve herhangi bir tahribat oluşmadığından emin olunur. Personelimizin tüm hassasiyet ve dikkatlerine rağmen herhangi bir hasar oluşmuşsa gerekli işlem yapılarak mağduriyetinizin önüne geçiyoruz. Yilmazlar Pelin Evden Eve Nakliyat olarak amacımız, yerleşim stresini en aza indirmek, sizlerin rahat ve huzurlu olabilmenizi sağlamak olduğundan, özellikle yeni evinizin eşya düzeni konusunda firmadan talepleriniz üzerinde yoğunlaşıyoruz. Bu amaçla, olabilecek ek taleplerinizi değerlendirerek yerine getiriyoruz.

Araç çubuğuna atla